روشهای چاپ روی تیشرت

در چاپ تیشرت چنانچه بخواهیم اثراتی را به چاپ برسانیم مهمترین بخش آن گزینش یکی‌از اشکال روشهای چاپ بلوز هست . ما یکسری شیوه برای چاپ روی پیراهن در دسترس داریم که هر مورد از این تکنیک ها بسته به انگیزه و مدل کسب و کار شما گوناگون است . امید‌وار‌یم در‌این مطلب بتوانیم بخش اعظمی از جواب های شمارا راجع‌به گزینش شایسته ترین مدل چاپ پیراهن داده باشیم . چراکه هر یک از این راه ها دارنده مزایا و معایبی می‌باشند که ما در‌این مطلب توضیحات تکمیلی را به شما گوش زد میکنیم و تصمیم گیری آخری با شما میباشد .

گونه های گوناگون چاپ بلیز
چاپ SCREEN :

این یکی‌از مرسوم ترین رویکرد های استعمال برای چاپ روی تیشرت میباشد . در‌این رویه از صفحه ها زیر فشار برای چاپ رنگ بر روی پیراهن به کار گیری می شود . هر کاغذ پرس برای هم رنگ به کار گیری می شود , به‌این مفهوم است که برای پباده سازی تیشرت که دارنده 5 رنگ میباشد , شما نیاز به 5 کاغذ جدا خواهید داشت . چاپ ورقه فشار دارنده کیفیت دوچندان بالا , بصورت ماهر و با تداوم و دوچندان مقرون به صرفه در سفارشات در حجم های مضاعف است . بعضی از معارضان این رویه این نظریه را دارا‌هستند که چاپ پیراهن در حجم های معدود به عنوان مثال نزدیک به یک یا این که دو عدد , از این راه ابدا مقرون به صرفه نیست و در شرایطی که بخواهید برروی پیراهن تیره عکسی را چاپ نمایید می بایست نخست یک تصویر دور‌نما سپید چاپ نمائید آن‌گاه بقیه رنگها را بر روی آن به چاپ برسانید .

چاپ به شکل بدون واسطه ( DTG ) :

چاپ پیراهن بصورت ذیل فشار یک راه و روش چاپ سنتی هست در حالیکه رویه چاپ بصورت بدون واسطه یک رویکرد نسبتا جدیدتری است . چابگرهای این خط مش مضاعف گران میباشند البته کیفیت چاپ فراوان فوق العاده ای داراست . با استعمال از این چابگرها طرح بصورت بی واسطه بر روی خرقه به چاپ می‌رسد . تجهیزات این دستگاه اذن می‌دهد شما بتوانید رنگ ها و سایه های نامحدودی را به چاپ برسانید و تصاویری که چاپ ناممکنی دارا‌هستند با به کارگیری از این دستگاه ها به راحتی میتوانید به چاپ برسانید و آیتم قابل قبولی برای چاپ عکس های زیاد ظریف بر روی بلوز هست . ورژن چاپی به شیوه بدون واسطه تحت عنوان صرفا آیتم ماهر برای سفارشات با ارزش زیر میباشند . این بدان مضمون‌ است که شما میتوانید یک بلوز یا این که صد تیشرت فارغ از هیچ عیب و ایرادی به چاپ برسانید . ایرادی که چاپ پیراهن به راه و روش بی واسطه در مقایسه با چاپ به شیوه پایین فشار داراست مشاجره مجال آن است که در شیوه بی واسطه مجال طولانی تری بایستی برای چاپ بلوز صرف کرد و عیب پهناور خیس آن این است که تصاویر را نمی‌توان در بلوز های تیره به چاپ برسانیم اما به استثنا بعضا از موقعیت مختص .

چاپ سابلیمیشن :

این طریق با به کارگیری از کار تصعید شکل می‌گیرد به نحوی که جوهر تصعید , یک جوهر مخصوصی هست که هنگامی حرارت اعمال شود آن جوهر به گاز تبدیل می شود . گرما منافذ پلی استر را برای گشودن و نقل و انتقال جوهر به بلیز را مهیا می نماید . از این طریق نیز هم می توان اکثری از تصاویر را بر روی شی ءها دیگر غیر از نساجی مثل چاپ روی استکان و … به چاپ برسانیم . همینطور چاپ سابلیمیشن نیاز به یک صفحه مختص برای انتقال رنگ میباشد که اما این کاغذها ارزان خیس از ورقه انتقال جوهر افشان می‌باشند , ولی جوهر متعادل سازی این راه و روش زیاد گران می‌باشند .
علاوه بر این مطالب نقل شده راه های دیگری نیز هم جان دار می‌باشند که بخش اعظمی از مردمان از آن طریق ها به کارگیری می نمایند و شما بایستی بسته به نیاز خویش یکی این رویه ها را گزینش فرمایید و ما در اینجا بعضا از اسامی بقیه شیوه های چاپی را اسم می‌بریم مثل : چاپ پلاستیزول , چاپ بر شالوده آب , چاپ غیر پی او سی , چاپ تخلیه , جوهر فلزی , چاپ سه بعدی , برش و دوختن .

دستگاه چاپ دیجیتال - axia-tex-3200 - زیروپلاس

Uncategorized @fa

انواع چاپجوهر مخصوص چاپچاپ روی تیشرتچاپ سابلیمیشنچاپ مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat